Yükleniyor…

KURUMSAL

Karaşin Reklam sunduğu Profesyonel hizmetler ile firmanızı rakiplerinizin bir adım önüne çıkarmaya her zaman hazır.

Karaşin Reklam olarak Açıkhava reklamcılığında maksimum verimlilik ve kaliteli hizmet anlayışımız ile müşterilerimize yeni ve en iyi hizmeti sunma amacını görev edindik. Müşteri memnuniyetimizi bir adım daha öteye taşımak amacı ile makine parkurumuzda devamlı olarak en son teknoloji donanımlarını dâhil ederek kaliteli ve hızlı çözümler sunmaktayız.  Rekabet gücümüz, düşük maliyetle yüksek kalitede üretim yapmaktan gelmektedir. İhtiyacınız olan tüm hizmetleri ekonomik fiyatlarla siz değerli müşterilerimize sunarak, açık hava reklamcılığında en iyisini yapmaya devam ediyoruz. Firmamız günümüz teknolojisinin sağlamış olduğu bütün yenilikleri takip etmekte olup, şuanda yaklaşık 1000 m2 kapalı ve 800 m2 açık alanda uzman ekibi ve ekipmanlarıyla faaliyetine devam etmektedir.                                           

Tecrübemiz Var,
Hizmetlerimizi farklı kılan iki özelliğimizden biri değişik bakış açıları oluşturmamız diğeri de önerilerimizin uygulama sorumluluğunu taşımamızdır. Çalışmalarımızda kullandığımız analiz, kavram, tasarım ve uygulama zincirinde bilgi, deneyim ve yeteneklerimizi sizinkilere katarak, sizin için değil her zaman sizinle beraber çalışan bir ekip olmayı hedefliyoruz.  Reklam; imalatını ve satışını yaptığınız ürünlerin veya vermiş olduğunuz hizmetlerin tüketici (ihtiyaç sahipleri) ile buluşmasını sağlayan en etkili pazarlama aracıdır. Pazarlama sürecinde reklam yatırımlarınızı, doğru planlama ve zamanlama yaparak, doğru reklam alanlarında değerlendirmenizi öneririz. Karaşin Reklam profesyonel kadrosuyla, Açıkhava ve iç mekânlarda her türlü reklam hizmeti vermektedir. Ayrıca, yazılı / basılı ürünlerle ve alternatif reklam materyalleri ile sizlere pratik çözümler üretiyoruz.

MİSYONUMUZ

Karaşin Reklam, sistemli büyüyen bir organizasyon haline gelmeyi hedefleyen, yeni teknolojik yatırımlarla müşterilerimizin dijital baskı konusunda her türlü ihtiyacını karşılayabilecek donanım ve kaliteyi her biri kendi alanında deneyimli uzman kadrosuyla sürekli güçlendirmekte ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı amaçlamaktadır.

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiği her alanda dünyanın önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik  yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kaliteli çalışmalar yapan, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak.